👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت برنامه ریزی منابع سازمانی یا ERP چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت برنامه ریزی منابع سازمانی یا ERP چیست

پاورپوینت برنامه ریزی منابع سازمانی یا ERP چیست شامل 39 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

39

حجم

4424/611 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت برنامه ریزی منابع سازمانی یا ERP چیست

پاورپوینت برنامه ریزی منابع سازمانی یا ERP چیست شامل 39 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

راهکار جامع برنامه ریزی منابع سازمانی (Enterprise Resource Planning) و یا به اختصارERP شامل طیف وسیعی از فعالیت‌ها می شود که از طریق سامان دادن تمام داده ها و فرآیندهای یک سازمان در یک راهکار واحد و با ایجاد بانک اطلاعاتی منظم، پیوسته و دقیق به بهبود عملکرد سازمان منجر می شود.

نرم افزارهای برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) در واقـع سیستم هایی هستند که داده‌های موجود در سراسر یـک سـازمان را یـکپارچه مـی‌‌سازند و در زمـان مناسب‌ در‌ اختیار کـاربرانی قـرار می‌دهند که به آن نیاز دارند. چنین سیستمی به تمامی افراد یک مجموعه اجازه می‌دهد تا حتی با وجود پراکندگی جغرافیایی در هماهنگی کامل با هم کارکنند.

نرم افزارهای ERP از طریق ارائه راهکاری جامع برنامه ریزی منابع سازمان به شرکت ها اجازه می دهد تا مدیریت منابع خود‌ (مواد، منابع انسانی، منابع مالی و غیره) را به شکلی بهینه و براساس بهروش های (Best Practice) شناخته شده جهانی مدیریت نمایند.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

تاریخچه برنامه ریزی منابع سازمانی

مفاهیم مقدماتی راهکار جامع برنامه‌ریزی منابع سازمان

خصوصیات برنامه‌ریزی منابع سازمانی (ERP)

کـارکردهای‌ راهکار جامع برنامه‌ریزی منابع سازمان

مزایای پیاده سازی سیستم ERP

مزایای ERP به‌طور مشروح

چالش های پیاده سازی پروژه‌های پیاده سازی نرم افزار ERP

پایان

عنوان :  برنامه ریزی منابع سازمانی یا ERP چیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 39

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت تحلیل هتل Hilton هلند سبكهاي موسيقي و تعيين ميزان گرايش جوانان ايراني به هر سبك پاورپوینت مطالعات منطقه 6 شیراز پاورپوینت آشنایی با نرم افزار های Solidworks و Abaqus پاورپوینت تعمیر و نگهداری ساختمان (منزل جوان صبور)