👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت خلاصه کتاب مدیریت بر قلبها

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت خلاصه کتاب مدیریت بر قلبها

دانلود فایل پاورپوینت خلاصه کتاب مدیریت بر قلبها نوشته كن بلانچارد،در حجم 47 اسلاید قابل ویرایش

مشخصات فایل

تعداد صفحات

47

حجم

0/369 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

ppt

توضیحات کامل

پاورپوینت خلاصه کتاب مدیریت بر قلبها

 فایل پاورپوینت خلاصه کتاب مدیریت بر قلبها نوشته كن بلانچارد،در حجم 47 اسلاید قابل ویرایش.

بخشی از متن:

خلاصه کتاب مدیریت بر قلبها

نویسنده : كن بلانچارد

مترجم : دكتر عبدالرضا رضایی نژاد

یك مدیر باید همواره این خود آگاهی را داشته باشد كه هر تصمیمی كه می گیرد ، زندگی بسیاری را متاثر می سازد. سنگینی این بار مسئولیت ، شرری بر جان مدیران می نشاند كه در هر كجا كه هستند ، اتاق كار یا در خلوت خانه ، همواره تلاش نمایند كه خود را توسعه دهند.

كتاب مدیریت بر قلب ها كتابی است كه نویسنده در آن از چگونگی انتخاب ارزشها ، روشهای بهبود سازمانی ، شجاعت مواجه با تغییر و راههای توسعه توانمندیهای فردی با خوانندگان سخن می گوید.

یك رهبر كارامد از دو راه پیشگام كمك به مردم در روند دشتیابی به نتیجه های خوب می شود :

هدفها را به درستی به انان می شناساند و

در راه رسیدن به هدف هر چه از دستش برآید از پشتیبانی ، تشویق و راهنمایی كوتاهی نمی كند.نقش رهبران برجسته تر از ان است كه تصور می كنند. ایشان می توانند به انسان ها كمك كنند تا در بازی برنده شوند.

بسیاری از رهبران خوش خیال در ستایش كاركنان آنقدر درنگ می كنند تا كار به درستی پایان یابد- طرحی پیاده شود یا هدف در دسترس قرار گیرد.مشكل در اینجاست كه شاید هرگز به چنین نقطه ای نرسند. نباید از رشته ای رفتارهای تقریبا درست نتیجه صد در صد درست انتظار داشته باشند. بهتر این است كه پیشرفت را ستایش كنیم ، این كار خود انگیزه آفرین است.

این فایل با فرمت پاورپوینت در 47 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت آشنایی با تصفیه امور ورشکستگی پاورپوینت پایه استاندارد طلا پاورپوینت آزمایشگاه مکانیک خاک آزمایش: بررسی تغییرات رطوبتی خاک حدود اتربرگ حد خمیری PL پاورپوینت تحلیل گالری هنری با الگوی طراحی نمای تکتونیک پاورپوینت مزایا و معایب انواع رنگ دیوار