👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت معماری پایدار(ساختمانهای سبز)

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت معماری پایدار(ساختمانهای سبز)

پاورپوینت معماری پایدار (بخش دوم) شامل 43 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی عمران و ساختمان) می باشد در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آ

مشخصات فایل

تعداد صفحات

43

حجم

3/662 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت معماری پایدار(ساختمانهای سبز)

پاورپوینت معماری پایدار (بخش دوم)  شامل 43 اسلاید  (ویژه رشته های مهندسی معماری) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

مقدمه:

 معماری به عنوان یكی از عوامل مهم و تأثیرگذار به جهت ایجاد محیطی سالم، درخور توجه است . لذا با توجه به مشكلات بوجود آمده، اكنون اندیشه حاكم بر معماری و ساخت و سازهای مربوط به آن،این است كه بتوان با بهره گیری از انرژی های طبیعی و بكارگیری فن آوری های جدید و با الهام از پیشینه معماری سبز، به انطباق و تلفیق میان طبیعت و مصنوع پرداخته شود.

ساخت و سازهایی که انجام می شود بیشتر مبتنی بر بهره وری از انرژی های طبیعی و همسازی بیشتر با طبیعت بوده و سعی بر این است كه فن آوری در جهت داشتن محیطی سالم و پایدار و در خدمت طبیعت بكار گرفته شودسعی بر این است كه با نگرشی عمیق تر دانش هایی چون بوم شناسی، اقلیم شناسی زیستی، جامعه شناسی و فن آوری جهت خلق فضاهای منعطف و هماهنگ با طبیعت بكار گرفته شوند.

.      

فهرست:

عنوان

محیط زیستی

پایداری محیط

محیط انسان ساخت پایدار

معماری پایدار

طرح مفهوم پایداری و ورود به برهه ی جدیدی از رشد و تکوین

بحران انرژی ( حوزه ی سیاسی – اقتصادی )

بحران محیط زیست ( حوزه ی سیاسی – اجتماعی )

محیط زیست گرایی ( حوزه ی فرهنگی – اجتماعی )

رشد پست مدرنیزم ( حوزه ی فرهنگی – ارزشی )

گرایش ها و شاخه های معماری پایدار

رویکرد های معماری پایدار با توجه به تجارب آن

ساختمانهای سبز

.

عنوان: معماری پایدار(ساختمانهای سبز)

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات: 43 اسلاید

ارائه شده در: فروشگاه های سازه برتر

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت استراتژی برند پاورپوینت مزایا و معایب سقف شاردک پاورپوینت شناخت روستای كافی الملک پاورپوینت باغ دولت آباد، یزد پاورپوینت پروژه کهکشان سوهو(زاها حدید)