👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت ایمنی در جوشکاری

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت ایمنی در جوشکاری

پاورپوینت ایمنی در جوشکاری در41 اسلاید برای کاربران عزيز در نظر گرفته شده است و شما می توانيد در صورت تمايل اين پاورپوينت را دانلود نماييد.کاربران عزيز توجه داشته باشيد هنگام دانلود فايل از مرورگر internet explorer استفاده نکنيد تا با مشکل روبه رو نشويد.

مشخصات فایل

تعداد صفحات

41

حجم

1498/213 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

ایمنی در جوشکاری

يكی از مسائل مهی كه جوشكار و به ويژه مسولين يك كارگاه بايد به آن توجه داشته باشند رعايت نكات ايمنی در جوشکاری است. چون عدم رعايت نكات ايمنی در جوشکاری باعث بروز حوادث ناگوار می‌شود كه نه تنها باعث خسارت مالی بلكه خسارت جانی و عواقب تاسف باری خواهد داشت. 

لوازم حفاظتی مورد نیاز جوشکاران

در موقع برقراری قوس و پس از آن، دو نوع اشعه غیر مرئی به وجود می‌آید که اگر از آنها جلوگیری نشود به پوست و چشم آسیب می‌رساند. این اشعه‌ها شامل اشعه ماورا بنفش و اشعه مادون قرمز است. اثر این اشعه در روی چشم تا ۱۲ متر و روی پوست تا ۵ متر کاملاً محسوس است. برای جلوگیری از اثر اشعه روی چشم و پوست صورت، باید از نقاب‌های دستی فقط برای کارهای کوچک می‌توان استفاده کرد. ‌برای جوشکاری‌های طولانی و مخصوصاً جوشکاری در روی کارگاه‌های باید از نقاب‌هایی که به وسیله یک حلقه قابل تظیم و بر روی سر قرار گرفته‌، استفاده کرد.

کاربران عزيز توجه داشته باشيد هنگام دانلود فايل از مرورگر internet explorer استفاده نکنيد تا با مشکل روبه رو نشويد.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت معماری روم باستان پاورپوینت شیوع اپيدميولوژي ( کزاز) پاورپوینت نظریه تحلیل تبادلی اریک برن دانلود پرسشنامه صمیمیت زوجین پاورپوینت زندگینامه معمار ریچارد مه یر