👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت تعادل قیمتی چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت تعادل قیمتی چیست

پاورپوینت تعادل قیمتی چیست شامل 27 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان اقتصاد کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

27

حجم

296/458 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت تعادل قیمتی چیست

پاورپوینت تعادل قیمتی چیست شامل 27 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان اقتصاد ، علوم اجتماعی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

تعادل یک عنوان کلی است که می‌تواند بر همه فاکتورهای فیزیکی، اقتصادی و غیره اطلاق شود. تعادل قیمتی نیز با مفهوم بازار، گره محکمی خورده است. تعادل مربوط به وضعیتی خاص از بازار است که مقدار تقاضا از یک کالا در بازار(در هر دوره زمانی) مساوی مقدار عرضه شده از آن کالا به بازار(در همان زمان) باشد. این موضوع از نظر هندسی نشانگر نقطه‌ای است که از برخورد منحنی‌های عرضه و تقاضای بازار(در بازار رقابت کامل) بدست می‌آید. اگر نیروهای عرضه و تقاضا در نقطه‌ای به تعادل برسند، خریداران بازار متمایل‌ به همان مقدار کالایند، که فروشندگان مایل به عرضه آنند و هر دو گروه اقناع ‌شده و تعادل قیمتی برقرار می‌گردد.

 و ...

فهرست مطالب

مقدمه

طرز کار نیروهای بازار

تعیین سقف و کف قیمت در بازار

تعادل پایدار و ناپایدار

نشانه های تعادل پایدار

انتقال منحنی‌های عرضه و تقاضا در حالت تعادل

پایان

عنوان : تعادل قیمتی چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 300 کیلوبایت

تعداد صفحات : 27

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت مدیریت فرآیند مشارکت سازمانی مبانی نظری سلامت اجتماعی پاورپوینت تاثیر شبکه های مجازی بر اخلاق کاربران‎ پاورپوینت مقایسه دیدگاه پیاژه و پردازش اطلاعات پاورپوینت عقل و ارتباط آن با دین