👈 فروشگاه فایل 👉

مبانی نظری ستون فقرات،عضلات ناحیه پشت،انعطاف پذیری وعارضه کیوز

ارتباط با ما

... دانلود ...

مبانی نظری ستون فقرات،عضلات ناحیه پشت،انعطاف پذیری وعارضه کیوز

مبانی نظری ستون فقرات،عضلات ناحیه پشت،انعطاف پذیری وعارضه کیوز (فصل دوم تحقیق)

مشخصات فایل

تعداد صفحات

20

حجم

0/23 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

docx

توضیحات کامل

مبانی نظری ستون فقرات،عضلات ناحیه پشت،انعطاف پذیری وعارضه کیوز (فصل دوم تحقیق)

مشخصات این متغیر:

منابع: دارد

پژوهش های داخلی و خارجی: دارد

کاربرد این مطلب: منبعی برای فصل دوم پایان نامه، استفاده در بیان مسئله و پیشینه تحقیق و پروپوزال، استفاده در مقاله علمی پژوهشی، استفاده در تحقیق و پژوهش ها، استفاده آموزشی و مطالعه آزاد، آشنایی با اصول روش تحقیق دانشگاهی

نوع فایل:wordوقابل ویرایش

مقدمه

با توجه به اهمیت و نقش انعطاف پذیری درامر سلامتی وورزش این فصل ازچهار قسمت تشكیل شده است درقسمت اول به بحث درباره وظایف ستون فقرات و میزان حركت آن خواهیم پرداخت و درقسمت دوم به توضیح  درمورد عضلات ناحیه پشت و نقش آنها در حفظ وضعیت صحیح بدن می پردازیم و درقسمت سوم به تعریف انعطاف پذیری، انواع و نقش آن درسلامتی و ورزش خواهیم پرداخت ودرقسمت چهارم عارضه كیفوز موردبحث قرار گرفته است.

وظایف ستون فقرات

بطور كلی ساختمان ستون فقرات بنحوی است كه دو وظیفه مهم متضاد ومتفاوت را بخوبی انجام می دهد. یعنی از یك طرف ستون فقرات مركزی جهت تحرك و انعطاف پذیری می باشد و ازطرف دیگر ستون فقرات بعنوان سمبل ثبات و استحكام دربدن مطرح است. همچنین ستون فقرات نه تنها از احشاء و اعضای درونی شكم محافظت می نماید. وظیفه دیگر ستون فقرات جذب و تحمل فشارها و نیروهای وارد برآن است.

ستون فقرات دارای چهار انحناء یا برآمدگی قوسی می باشد كه دو انحناء بطرف جلو و دو انحناء به طرف عقب می باشد و انحناء یاقوس قسمت پشت بطرف عقب است.

👇محصولات تصادفی👇

مبانی نظری آموزش و توسعه عوامل مؤثر بر ارتقاء تمکین مؤدیان مالیاتی اداره کل مالیاتی استان مرکزی پاورپوینت مناره در معماری اسلامی پاورپوینت بررسی بتن با مقاومت بالا پاورپوینت بررسی افزودنی های بتن